Jarní VeteránTechna Brno 15.4.2023

Důležité změny k příjezdu pro návštěvníky, prodejce a vystavovatele.

Vzhledem ke stavebním pracím, které začaly okolo brněnského výstaviště upozorňujeme všechny návštěvníky VeteránTechny, že je podstatně omezen příjezd do areálu BVV. Sledujte dopravní značení!

Vystavovatelé a prodejci budou najíždět pouze branou č. 4!
(brána č. 10 již neexistuje – slouží pouze pro příjezd na staveniště)

Návštěvníci, kteří přijíždějí k výstavišti ze severu např. po dálnici od Vyškova a z jihu od Břeclavi nebo Bratislavy, budou na výstaviště najíždět branou č. 4. a dále budou parkovat uvnitř areálu dle pokynů pořadatelů.

Návštěvníci, kteří přijedou po D1 od Prahy, projedou tunelem a odbočí z tunelu na ul. Bauerovu a pojedou kolem výstaviště až k parkovacímu domu a kolem něj vjedou do areálu také bránou č. 4.
Nemůžeme zaručit, zda bude v sobotu otevřen sjezd z tunelu přímo na výstaviště jako v minulosti k bráně č. 9a.

Návštěvníci, kteří přijedou od Svitav – přes Žabovřesky, budou najíždět branou č. 9A (jako dosud) a po naplnění obvyklých parkovacích kapacit za pavilonem Z budou také směřováni k bráně č. 4, kde zaparkují uvnitř areálu.

Bohužel tyto nepříjemnosti není schopen pořadatel VeteránTechny ovlivnit a jsou dány celkovou situací v daném místě, která potrvá do konce roku 2025.

Při odjezdu z burzy nelze využít nájezd na dálnici D1 tunelem, ale musíte použít objížďku a nájezd přes ulici Vídeňskou. (Na kruhovém objezdu před bránou č. 4 odbočit vlevo a ne prvním výjezdem vpravo).Případné další nečekané změny a doporučení pokud by nastaly, budou zveřejněny těsně před burzou na stránkách www.veterantechna.cz. Doporučujeme v pátek před odjezdem navštívit tyto www stránky, kde budou případné další změny nebo upřesnění zveřejněny.

Ing. Jan Šustáček, hlavní pořadatel za VAC Brno

Podobné příspěvky